Nisan 2015 Aktif İK Blog Listesi

blog3

Aktif Blogger Listesinin Esasları : Okurlarına blog’unda ve sosyal medya hesaplarında insan kaynakları ve iş yaşamına dair paylaşımlarda bulunan bloggerlar her ay listelenmektedir.

Aktif Blogger Listesinin Yapılma Amacı: Sayısı her ay artan ik blog’larının daha fazla insana ulaşmasını sağlamak ve daha çok bilgi paylaşımını artırmak.

Bu ay 161 İK Bloggerından 79 Blogger hem blog’unda hem de sosyal medyada insan kaynaklarına dair paylaşımlarda bulundu. Listede yer alan tarihler, blog’ların yazım başlangıç tarihleridir. Tüm İK Blogger Listesi’ne https://cerenbandirma.wordpress.com/2015/04/01/insan-kaynaklari-blogger-listesi/ ulaşabilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle…

Ahmet Eryılmaz http://www.ahmeteryilmaz.com/ Aralık 11
Ali Cevat Ünsal http://ikamatoru.com/ Ağustos 13
Alper Yılmaz http://guncelishukuku.com/ Ağustos 11
Artemiz Güler http://artemizguler.wordpress.com/ Aralık 07
Arzu Akyüz https://arzuakyuz.wordpress.com/ Mart 15
Ayşe Kirman http://yetisik.com/ Şubat 14
Ayşegül Güngör http://www.kariyeryolum.com Ocak 11
Aykut Güner http://www.aykutgunerr.blogspot.com.tr Eylül 14
Bahar Açıkgöz https://baharlik.wordpress.com/ Mart 15
Banu Çakar http://www.liderlikruhu.com Eylül 11
Burcu Ertemli http://www.turuncuik.blogspot.com.tr/ Ekim 11
Burçin Şoray Erdağ http://ikhaberleri.com Nisan 15
Bürke Çınar http://oldubuis.blogspot.com.tr/ Kasım 12
Can Büyükalkan http://canbuyukalkan.com Nisan 12
Cengiz Çatalkaya http://www.yetenekvekariyer.com/ Aralık 07
Ceren Bandırma https://cerenbandirma.wordpress.com/ Temmuz 13
Ceyda Anıl http://www.ceydaanil.com/ Aralık 12
Coco de Medina http://hrkronikleri.blogspot.com/ Kasım 12
Çiğdem Özdemir Evren http://www.cigdemozdemirevren.net Aralık 11
Damla Bağ http://www.kirmiziik.com/ Kasım 14
Didem Dilek http://performanceforecast.wordpress.com/ Ocak 14
Dilay Çetinkaya http://dilaycetinkaya.com/ Şubat 14
Duhan Gevren http://duhangevren.blogspot.com/ Ocak 13
Ekrem Öztürk http://ekremozturk.com/ 
Elif Kağnıcı http://www.elifkagnici.com/ Eylül 13
Emre Kavukcuoğlu http://www.ikgundemi.com Aralık 11
Emre İnanç Karakaş http://www.emreinanckarakas.wordpress.com Şubat 15
Erdal Akpınar http://plastiklahana.blogspot.com.tr/ Nisan 15
Esin Tuncer http://bumerangik.blogspot.com.tr/ Kasım 14
Esra Avcı https://stratejikinsankaynaklariyonetimi.wordpress.com/ Temmuz 13
Ezgi Feda http://www.ezgifeda.com/ Ocak 11
Funda İnkaya http://www.fundainkaya.com/ Mart 10
Gizem Aydemir http://ikariyer.blogspot.com/ Ocak 11
Gökhan Yılmaz http://www.gkhanyilmaz.wordpress.com Ocak 12
Gözde Akanay http://gozdeakanay.blogspot.co.uk/ Mart 13
Gülçin Şafak http://gulcnsafak.blogspot.com/ Ağustos 11
Hamdi Özçelikel http://www.ikdinozoru.com/ Kasım 14
Hasan Baltalar http://www.hasanbaltalar.com/ Temmuz 08
Hayati Arpacı http://www.hayatiarpaci.com/
Hülya Mutlu http://hulyamutlu.com/blog/ Şubat 14
İbrahim Babadağı http://banaisbul.com
İlkay Öztürk http://ilkayozturk.com Ocak 12
İsmet Barutçugil http://ismetbarutcugil.wordpress.com/ Ekim 12
İpek Alver Özpehlivan http://yetenekyonetimi.blogspot.com.tr/ Ekim 13
İrem Önal http://iremonal.com/ Mart 13
Mehmet Eronat http://eronatmehmet.blogspot.com/ Ekim 13
Mehmet Pozam http://ikiletisim.wordpress.com/ Ekim 13
Melis Varan Tiftikci https://ikdablog.wordpress.com/ Ocak 15
Merdiye Eker http://www.merdiyeeker.com.tr/ Mayıs 13
Merve Karaalioğlu http://hroad.wordpress.com/  Mayıs 10
Metin Akkaya http://www.isveyonetim.com/
Mesut Yüksel http://telepat–ik.blogspot.com.tr/ Kasım 14
Mustafa Aydın http://www.mustafaaydin.org/ Haziran 11
Mutlu Canatar http://mcanatar.blogspot.com/ Eylül 13
Müge Arslan http://insankaynaklarigunlugu.com/ Temmuz 13
Müge Özdemir http://ezberbozan.training/blog.aspx Ekim 14
Nazmi Boşça  http://nazmibosca.com   Ekim 14
Nedim İleri http://nedimileri.blogspot.com.tr/ Şubat 11
Nigar Atay http://nigaratay.blogspot.com/ Şubat 13
Nihan Varlık http://mornihan.blogspot.com.tr Ocak 15
Oktay Abacıoğlu http://www.oktayabacioglu.com/ Kasım 13
Özay Ünsal http://ozayunsal.blogspot.com.tr/ Ağustos 14
Patrona Mektuplar http://www.patronamektuplar.com/
Saygı Günenç http://blog.saygigunenc.net/ Nisan 13
Seda Küçük http://sedolinka.com/ Şubat 14
Seda Zorba http://sedazorba.com/ Haziran 12
Selin Yetimoğlu http://selinyetimoglu.com/ Temmuz 12
Serdar Devrim http://serdardevrim-ik.blogspot.com/ Nisan 12
Seval Onar https://sevalonar.wordpress.com/ Şubat 15
Seyhan Koçak http://seyhankocak.com/ Temmuz 14
Sibel Karamaraş http://calisanhalleri.blogspot.com.tr/ Eylül 12
Tolga Eligül http://ikdanismanlik.com/
Türker Okay http://www.turkerokay.com Ocak 13
Türker Baş http://www.yeniik.com.tr/?page_id=860 Kasım 13
Ümmühan Ballı http://ummuhanballi.com/ Mayıs 14
Volkan Aşkun http://www.volkanaskun.com/ Kasım 12
Zafer Uğur http://insaniz.wordpress.com/ Kasım 12
Zeynep Dumlu https://madamgardenia.wordpress.com/ Ocak 15
Zuhal Aslan http://www.ikulis.net/ Ocak 08

Yararlanılan Kaynaklar: Sosyal medya, Artemiz Güler’in listesi https://artemizguler.wordpress.com/2014/10/28/turkiyedeki-insan-kaynaklari-blogger-listesi-ekim-2014/ ve Hasan Baltalar’ın oluşturduğu https://twitter.com/HRBlogMix hesabını takip ediyorum.

Reklamlar

Nisan 2015 Aktif İK Blog Listesi” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s