HAZİRAN 2015 AKTİF İK BLOG LİSTESİ

blog3

Aktif Blogger Listesinin Esasları : Okurlarına blog’unda ve sosyal medya hesaplarında insan kaynakları ve iş yaşamına dair paylaşımlarda bulunan bloggerlar her ay listelenmektedir.

Aktif Blogger Listesinin Yapılma Amacı: Sayısı her ay artan ik blog’larının daha fazla insana ulaşmasını sağlamak ve daha çok bilgi paylaşımını artırmak.

Bu ay 164 İK Bloggerından 68 Blogger hem blog’unda hem de sosyal medyada insan kaynaklarına dair paylaşımlarda bulundu. Listede yer alan tarihler, blog’ların yazım başlangıç tarihleridir. Tüm İK Blogger Listesi’ne https://cerenbandirma.wordpress.com/2015/05/29/insan-kaynaklari-blog-listesi/ ulaşabilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle…

Ahmet Eryılmaz http://www.ahmeteryilmaz.com/ Aralık 11
Ali Cevat Ünsal http://ikamatoru.com/ Ağustos 13
Arzu Akyüz https://arzuakyuz.wordpress.com/ Mart 15
Aydan Çağ http://www.aydancag.com Eylül 10
Ayşe Kirman http://yetisik.com/ Şubat 14
Ayşegül Güngör http://www.kariyeryolum.com Ocak 11
Ayşe Uça http://ayseuca.com
Banu Çakar http://www.liderlikruhu.com Eylül 11
Burcu Ertemli Şanlı http://www.turuncuik.blogspot.com.tr/ Ekim 11
Can Büyükalkan http://canbuyukalkan.com Nisan 12
Cansu Erdoğan http://morzeytinlik.wordpress.com/ Nisan 12
Cengiz Çatalkaya http://www.yetenekvekariyer.com/ Aralık 07
Ceren Bandırma https://cerenbandirma.wordpress.com/ Temmuz 13
Coco de Medina http://hrkronikleri.blogspot.com/ Kasım 12
Çiğdem Özdemir Evren http://www.cigdemozdemirevren.net Aralık 11
Damla Bağ http://www.kirmiziik.com/ Kasım 14
Dilay Çetintaş http://konumuzkariyer.com Şubat 14
Ekrem Öztürk http://ekremozturk.com/ 
Elif Kağnıcı http://www.elifkagnici.com/ Eylül 13
Emre İnanç Karakaş http://www.emreinanckarakas.wordpress.com Şubat 15
Erdal Akpınar http://plastiklahana.blogspot.com.tr/ Nisan 15
Ezgi Feda http://www.ezgifeda.com/ Ocak 11
Faik Yıldız http://personelci.blogspot.com.tr/ Eylül 07
Funda İnkaya http://www.fundainkaya.com/ Mart 10
Gizem Aydemir http://ikariyer.blogspot.com/ Ocak 11
Gökhan Yılmaz http://www.gkhanyilmaz.wordpress.com Ocak 12
Gülçin Şafak http://gulcnsafak.blogspot.com/ Ağustos 11
Hamdi Özçelikel http://www.ikdinozoru.com/ Kasım 14
Hasan Baltalar http://www.hasanbaltalar.com/ Temmuz 08
Hayati Arpacı http://www.hayatiarpaci.com/
Hülya Mutlu http://hulyamutlu.com/blog/ Şubat 14
İbrahim Babadağı http://banaisbul.com
İlkay Öztürk http://ilkayozturk.com Ocak 12
İsmet Barutçugil http://ismetbarutcugil.wordpress.com/ Ekim 12
İpek Alver Özpehlivan http://yetenekyonetimi.blogspot.com.tr/ Ekim 13
Mehmet Pozam http://ikiletisim.wordpress.com/ Ekim 13
Melis Varan Tiftikci https://ikdablog.wordpress.com/ Ocak 15
Merdiye Eker http://www.merdiyeeker.com.tr/ Mayıs 13
Mert Karakaya http://mertkarakaya.blogspot.com.tr/ Temmuz 14
Metin Akkaya http://www.isveyonetim.com/
Mesut Yüksel http://telepat–ik.blogspot.com.tr/ Kasım 14
Mustafa Atsan http://mustafaatsan.wordpress.com/ Temmuz 13
Mustafa Bozkurt http://egitimvegelisim.blogspot.com.tr/
Mutlu Canatar http://mcanatar.blogspot.com/ Eylül 13
Müge Arslan http://insankaynaklarigunlugu.com/ Temmuz 13
Müge Özdemir http://ezberbozan.training/blog.aspx Ekim 14
Nazmi Boşça  http://nazmibosca.com   Ekim 14
Nedim İleri http://nedimileri.blogspot.com.tr/ Şubat 11
Neslihan Koç http://iknesli.blogspot.com/ Ocak 13
Nigar Atay http://nigaratay.blogspot.com/ Şubat 13
Nilüfer Koçyiğit http://niluferkocyigit.wordpress.com/ Kasım 13
Patrona Mektuplar http://www.patronamektuplar.com/
Perçin İmrek https://yjenerasyonu.wordpress.com Mayıs 14
Sadık Sözer Çizmeci http://www.sozercizmeci.com.tr/
Saygı Günenç http://www.saygigunenc.com Nisan 13
Seda Biçer http://sedabicer.wordpress.com/ Nisan 14
Seda Küçük http://sedolinka.com/ Şubat 14
Selin Yetimoğlu http://selinyetimoglu.com/ Temmuz 12
Serap Doğan http://serapdogan.wordpress.com/
Serdar Devrim http://serdardevrim-ik.blogspot.com/ Nisan 12
Seval Onar https://sevalonar.wordpress.com/ Şubat 15
Seyhan Koçak http://seyhankocak.com/ Temmuz 14
Tolga Eligül http://ikdanismanlik.com/
Tuğçe Parlak http://tugceparlak.wordpress.com Mayıs 15
Türker Okay http://www.turkerokay.com Ocak 13
Türker Baş http://www.yeniik.com.tr/?page_id=860
Volkan Aşkun http://www.volkanaskun.com/
Zafer Uğur http://insaniz.wordpress.com/ Kasım 12

Yararlanılan Kaynaklar: Sosyal medya, Artemiz Güler’in yayınladığı liste https://artemizguler.wordpress.com/2014/10/28/turkiyedeki-insan-kaynaklari-blogger-listesi-ekim-2014/ ve Hasan Baltalar’ın oluşturduğu https://twitter.com/HRBlogMix hesabını takip ediyorum.

Reklamlar

One thought on “HAZİRAN 2015 AKTİF İK BLOG LİSTESİ

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s