İNSAN KAYNAKLARI BLOGGER LİSTESİ

11806735_10153568319018846_1211617175_o

Türkiye’nin tüm İK Bloggerları bu listede!

Ahmet Eryılmaz http://www.ahmeteryilmaz.com.tr/
Ahmet Kik http://kisiselinsankaynaklari.blogspot.com/ 
Ali Cevat Ünsal http://www.alicevatunsal.com/
Alper Yılmaz http://guncelishukuku.com/
Artemiz Güler http://artemizguler.wordpress.com/
Arzu Akyüz https://arzuakyuz.wordpress.com/
Aydan Çağ http://www.aydancag.com
Aykut Güner http://www.aykutgunerr.blogspot.com.tr
Aylin Satun Olsun http://aylinsatunolsun.com/
Aysun Öz http://insanmuhendisiyiz.com/
Ayşe Başar http://hrfiles.blogspot.com/ 
Ayşe Kirman http://yetisik.com/
Ayşegül Güngör http://www.kariyeryolum.com
Ayşe Uça http://ayseuca.com/blog
Bahar Açıkgöz https://baharlik.wordpress.com/
Bahar Beyaznar http://www.baharbeyaznar.com.tr/
Bahar Kümbetli http://www.baharkumbetli.com/
Banu Çakar http://www.liderlikruhu.com
Burcu Canıtez Okur http://burcucanitezokur.wordpress.com/
Burcu Ertemli Şanlı http://www.turuncuik.blogspot.com.tr/
Burcu Yularcı http://www.burcuyularci.com.tr
Burcu Özçelik https://burcuozcelik.wordpress.com
Burçin Şoray Erdağ http://ikhaberleri.com
Bülent Bayram http://blntbyrmcareerandlife.blogspot.com/
Bürke Çınar http://oldubuis.blogspot.com.tr/
Can Büyükalkan http://canbuyukalkan.com
Canel Gürgen http://www.canelinakildefteri.com
Cansel Özdemir http://isprofesyonelleri.blogspot.com.tr/
Cansu Erdoğan http://www.cansuerdogan.com/
Cansu Ak http://hrpostasi.blogspot.com.tr
Cengiz Çatalkaya http://www.yetenekvekariyer.com/
Ceren Bandırma https://cerenbandirma.wordpress.com/
Ceren Kayalar http://www.cerenkayalar.org/
Ceyda Anıl http://www.ceydaanil.com/
Cihan Demirdaş http://www.cihandemirdas.com/
Coco de Medina http://hrkronikleri.blogspot.com/
Çağatay Demirhindi http://www.ikpaylasim.com/
Çağrı Cığman http://cagricigman.wordpress.com/
Çiğdem Özdemir Evren http://www.cigdemozdemirevren.net
Çiler Yıldız http://cileryildiz.com/blog-panorama
Çisem Çalışkan http://www.cisemcaliskan.com/
Damla Bağ http://www.kirmiziik.com/
Deniz Daver http://talentville.org/
Deniz Özmetin http://iksosyali.blogspot.com.tr/?m=1
Derya Gönüllü Atacık http://www.cafeik.com/
Didem Dilek http://performanceforecast.wordpress.com/
Dilay Çetintaş http://konumuzkariyer.com  
Dilek Görgüç http://kariyergundemi.blogspot.com.tr/
Duhan Gevren http://duhangevren.blogspot.com/
Eda Alkan http://eedaalkan.wix.com/aklimfikrimik#!home/mainPage
Ekrem Öztürk http://ekremozturk.com/ 
Elif Kağnıcı http://www.elifkagnici.com/
Elif Koray http://www.gucumuzinsan.com
Elif Ayaz http://ikcim.wordpress.com
Emel Gül Çakır https://hrclubturkiye.wordpress.com/
Emre Tansuğ http://ikuzerine.blogspot.com.tr/
Emre Haskılıç http://emrehaskilic.blogspot.com.tr/
Emre Kavukcuoğlu http://www.ikgundemi.com
Emre İnanç Karakaş http://www.emreinanckarakas.wordpress.com
Emre Sertaç Yelden http://www.emreyelden.blogspot.com.tr/
Erdem Özdemir http://erdemozdemir-ishukuku.blogspot.com.tr/
Erdal Akpınar http://plastiklahana.blogspot.com.tr/
Erkan Dündar http://www.erkandundar.com/yazilarim.html
Esra Avcı https://stratejikinsankaynaklariyonetimi.wordpress.com/
Esra Sedef http://www.esrasedef.com/
Evrim Kuran http://www.evrimkuran.com/
Ezgi Feda http://www.ezgifeda.com/
Faik Yıldız http://personelci.blogspot.com.tr/
Fatmanur Erdoğan http://kariyeryolculugu.com
Fatoş Şerifaki http://insankaymagim.wordpress.com/
Funda İnkaya http://www.fundainkaya.com/
Füsun Özülke http://fusunozulke.com/category/insan-kaynaklari/
Gamze Güner https://gamzegunerr.wordpress.com
Gamze Uyanık http://younghumanresources.blogspot.com.tr/
Gamze Karadayı http://gamzekaradayi.com/
Gizem Aydemir http://ikariyer.blogspot.com/
Gökhan Yılmaz http://www.gkhanyilmaz.wordpress.com
Gözde Akanay http://gozdeakanay.blogspot.co.uk/
Gözde İmamoğlu http://hrexperience.it/
Gülçer Aydın http://gulceraydin.com/
Gülçin Şafak http://gulcnsafak.blogspot.com/
Gülsün Müftügil http://www.ikburada.com
Gürhan Öztürk http://beserimenba.blogspot.com/
Hakan Arslan http://ik-sosyal-medya-grubu.blogcu.com/
Hakan Maden http://hakanmaden.net/
Hamdi Özçelikel http://www.ikdinozoru.com/
Hasan Baltalar http://www.hasanbaltalar.com/
Hayati Arpacı http://www.hayatiarpaci.com/
Hayrettin Köroğlu http://www.personeluzmani.hol.es/
Hazar Candan Wilson http://hazarcandanwilson-ik.blogspot.com/
Hülya Mutlu http://hulyamutlu.com/blog/
İbrahim Babadağı http://banaisbul.com
İK Dergisi http://ikdergisi.blogspot.com
İlkay Öztürk http://ilkayozturk.com
İlknur Yüksel http://myhrdiary.blogspot.com.tr/
İlknur Gerdan Siyalar http://ilknurgerdansiyalar.blogspot.com.tr/
İsmail Mursallı http://www.kariyervar.com/
İsmet Barutçugil http://ismetbarutcugil.wordpress.com/
İpek Alver Özpehlivan http://yetenekyonetimi.blogspot.com.tr/
İpek Aral Kişioğlu http://www.kaynagiminsan2.com
İrem Önal http://iremonal.com/
Kaan Göğebakmaz http://ik-aan.blogspot.com.tr/
Kübra Gülseren http://kubragulseren.blogspot.com.tr/
M. Halil Öztürk http://mhalilozturk.blogspot.com.tr/
Mehmet Babuşçu http://www.ikmasasi.com/
Mehmet Emrah Özkan http://hrikdunyasi.blogspot.com/
Mehmet Eronat http://www.mehmeteronat.com
Mehmet Pozam http://ikiletisim.wordpress.com/
Melis Varan Tiftikci https://ikdablog.wordpress.com/
Melike Kurt http://blogkisiselgelisimegitimi.blogspot.com.tr/
Merdiye Eker http://www.merdiyeeker.com.tr/
Merve Karaalioğlu http://hroad.wordpress.com/ 
Merve Naime Doğru http://faydalibilgilerleyasam.blogspot.com.tr/
Mert Karakaya http://mertkarakaya.blogspot.com.tr/
Metin Akkaya http://www.isveyonetim.com/
Mesut Yüksel http://telepat–ik.blogspot.com.tr/
Murat Sümer https://iksgk.wordpress.com/about/
Mustafa Atsan http://mustafaatsan.wordpress.com/
Mustafa Aydın http://www.mustafaaydin.org/
Mustafa Bozkurt http://egitimvegelisim.blogspot.com.tr/
Mutlu Canatar http://mcanatar.blogspot.com/
Müge Arslan http://insankaynaklarigunlugu.com/
Müge Özdemir http://ezberbozan.training/blog.aspx
Mürşide Demirkol http://www.mursidedemirkol.com/
Nazlı Kılan Ermut http://nazliermut.com/
Nazmi Boşça  http://nazmibosca.com  
Nedim İleri http://nedimileri.blogspot.com.tr/
Neslihan Koç http://iknesli.blogspot.com/
Nigar Atay http://nigaratay.blogspot.com/
Nihan Varlık http://mornihan.blogspot.com.tr
Nilüfer Koçyiğit http://niluferkocyigit.com/
Nurdan Akalın Terzi http://www.ikbahcesi.com/
Nurten Nayır http://nurtennayir.wordpress.com/
Ogün Burhan Aydın http://ik-yonetimi.blogspot.com.tr/
Oktay Abacıoğlu http://www.oktayabacioglu.com/
Onur Basat http://ikmarka.net/
Orkun Teke http://kariyeryolutastan.wordpress.com/
Özay Ünsal http://ozayunsal.blogspot.com.tr/
Özge Çınar http://ozzgecinar.blogspot.com.tr/
Özhan Kürkçü http://blog.ozhankurkcu.com/
Patrona Mektuplar http://www.patronamektuplar.com/
Pelin Yalçın https://pelinyalcina.wordpress.com/blog/
Perçin İmrek https://yjenerasyonu.wordpress.com
Pınar Dinçer Turan http://www.tipsforbusinesslife.com/
Pınar Mimaroğlu http://pinarmimaroglu.blogspot.com.tr/
Sadık Sözer Çizmeci http://www.sozercizmeci.com.tr/
Salim Tanrıverdi http://salimtanriverdi.blogspot.com/
Savaş Şakar http://www.savassakar.com/
Saygı Günenç http://www.saygigunenc.com
Seda Biçer http://sedabicer.wordpress.com/
Seda Küçük http://sedolinka.com/
Seda Zorba http://sedazorba.com/
Selen İnal http://ekokariyer.net/blog/
Selin Yetimoğlu http://selinyetimoglu.com/
Senem Anıl http://www.senemanil.com/
Sema Halis http://semahalis.blogspot.com.tr/
Serap Doğan http://serapdogan.wordpress.com/
Serdar Devrim http://serdardevrim-ik.blogspot.com/
Serap Özçalıcı http://www.serapozcalici.com/
Serhat Levent Kahyaoğlu http://renkliik.com
Serpil Türkmen https://serpilturkmen.wordpress.com/
Seval Onar https://sevalonar.wordpress.com/
Sevgi Çeşmeli http://www.kariyer-destek.com/
Sevilay Pezek Yangın http://www.sevilaypezekyangin.com/
Sevilcan Kıvanç http://insaningorunmeyenyuzu.blogspot.com/
Sevim Demirel http://sevimdemirel.wordpress.com/ 
Sevim Özen http://sevimozenblogtr.wordpress.com/
Seyhan Koçak http://seyhankocak.com/
Sezai Kayaoğlu http://sezaikayaoglu.com/
Sultan Cüneyt http://scuneyit.blogspot.com.tr/
Sibel Karamaraş http://calisanhalleri.blogspot.com.tr/
Taner Yıldız http://insankaynaklariuygulamalari.blogspot.com/
Tolga Eligül http://ikdanismanlik.com/
Tuğba Uğurlu http://tugbaninhalleri.blogspot.com.tr/
Tuğçe Parlak http://tugceparlak.wordpress.com
Tuğçe Güçnar Kengil http://tugcegucnarkengil.com/
Tuğsel Akyol http://kirmizimerdiven.com.tr/blog/
Tuna Tekeşen http://hedefimik.wordpress.com/
Türker Okay http://www.turkerokay.com
Türker Baş http://www.yeniik.com.tr/?page_id=860
Uğur Kartal http://cokbilenadam.net/cba/
Ümmühan Ballı http://ummuhanballi.com/
Volkan Aşkun http://www.volkanaskun.com/
Volkan Beşe http://ikbeyligi.blogspot.com.tr/
Yağmur İncedal http://bizceik.blogspot.com.tr/
Yeşim Batur http://kariyerkosesi.blogspot.com.tr/
Yeliz Ciga http://yalininsan.blogspot.com.tr/
Yiğit Arda Türkoğlu http://www.yigitardaturkoglu.net/
Yusuf Tahir Ermiş http://www.insanlainsan.com/
Yüksel Erdoğan http://yukselebilirlik.blogspot.com.tr/
Zafer Uğur http://insaniz.wordpress.com/
Zuhal Aslan http://www.ikulis.net/
Zühre Turunç http://zuhreturunc.blogspot.com.tr/
İK Sohbetleri http://ikloji.blogspot.com.tr/
İK Notları http://iknotlari.com/
http://yeniyetmeik.blogspot.com/
http://www.kufurbazik.blogspot.com.tr/

 

**Mühendisin İK’sı, Ceren Bandırma’nın kişisel blog’udur. Mühendisin İK’sı blog’unda yayınlanan yazıların yayım hakkı Ceren Bandırma’ya aittir. Yazara ait yazılar ve sayfalar kaynak göstererek ve linklendirme yapılarak yayınlanabilir veya cerenbandirma@hotmail.com aracılığı ile iletişime geçerek yayınlama talebinde bulunabilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s