Kasım Ayının Aktif İK Blogları

11806735_10153568319018846_1211617175_o

Aktif Blogger Listesinin Esasları : Okurlarına blog’unda ve sosyal medya hesaplarında insan kaynakları ve iş yaşamına dair paylaşımlarda bulunan bloggerlar her ay listelenmektedir.

Aktif Blogger Listesinin Yapılma Amacı: Sayısı artarak devam eden ik blog’larının daha fazla insana ulaşmasını sağlamak ve daha çok bilgi paylaşımını artırmak. 

Son aylarda blog’unu kapatan bloggerlarda oldu. Bu nedenle blogger sayısında azalma olduğunu sizinle paylaşmak istiyorum. Blogunu kapatanlar sonucu sayımız 197’dir. Bu güncel listeye İK Blogger Listesi kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Kasım ayı 74 İK Bloggerı hem blog’unda hem de sosyal medyada insan kaynaklarına dair paylaşımlarda bulundu. Listede yer alan tarihler, blog’ların yazım başlangıç tarihleridir. Geçmiş ayların listelerine Aktif İK Blogger Listesi kategorisinden ulaşabilirsiniz.

İK BLOGGER LİSTESİ Başlangıç Tarihi
Ahmet Eryılmaz http://www.ahmeteryilmaz.com.tr/ Aralık 11
Ali Cevat Ünsal http://www.alicevatunsal.com/ Ağustos 13
Alper Yılmaz http://guncelishukuku.com/ Ağustos 11
Artemiz Güler http://artemizguler.wordpress.com/  Aralık 07
Arzu Akyüz https://arzuakyuz.wordpress.com/ Mart 15
Aydan Çağ http://www.aydancag.com Eylül 10
Aylin Satun Olsun http://aylinsatunolsun.com/ Haziran 15
Ayşe Kirman http://yetisik.com/ Şubat 14
Ayşegül Güngör http://www.kariyeryolum.com Ocak 11
Ayşe Uça http://ayseuca.com/blog
Banu Çakar http://www.liderlikruhu.com Eylül 11
Burcu Ertemli Şanlı http://www.turuncuik.blogspot.com.tr/ Ekim 11
Burçin Şoray Erdağ http://ikhaberleri.com Nisan 15
Cansu Erdoğan http://www.cansuerdogan.com/ Nisan 12
Ceyda Anıl http://www.ceydaanil.com/ Aralık 12
Coco de Medina http://hrkronikleri.blogspot.com/ Kasım 12
Çiğdem Özdemir Evren http://www.cigdemozdemirevren.net Aralık 11
Damla Bağ http://www.kirmiziik.com/ Kasım 14
Didem Dilek http://performanceforecast.wordpress.com/ Ocak 14
Dilay Çetintaş http://konumuzkariyer.com   Şubat 14
Duhan Gevren http://duhangevren.blogspot.com/ Ocak 13
Eda Alkan http://eedaalkan.wix.com/aklimfikrimik#!home/mainPage Ağustos 15
Ekrem Öztürk http://ekremozturk.com/ 
Elif Kağnıcı http://www.elifkagnici.com/ Eylül 13
Emre Tansuğ http://ikuzerine.blogspot.com.tr/ Şubat 11
Emre İnanç Karakaş http://www.emreinanckarakas.wordpress.com Şubat 15
Ezgi Feda http://www.ezgifeda.com/ Ocak 11
Faik Yıldız http://personelci.blogspot.com.tr/ Eylül 07
Fatmanur Erdoğan http://kariyeryolculugu.com
Funda İnkaya http://www.fundainkaya.com/ Mart 10
Füsun Özülke http://fusunozulke.com/category/insan-kaynaklari/
Gizem Aydemir http://ikariyer.blogspot.com/ Ocak 11
Gökhan Yılmaz http://www.gkhanyilmaz.wordpress.com Ocak 12
Hakan Maden http://hakanmaden.net/ Haziran 15
Hamdi Özçelikel http://www.ikdinozoru.com/ Kasım 14
Hasan Baltalar http://www.hasanbaltalar.com/ Temmuz 08
Hayati Arpacı http://www.hayatiarpaci.com/
Hülya Mutlu http://hulyamutlu.com/blog/ Şubat 14
İlkay Öztürk http://ilkayozturk.com Ocak 12
İlknur Gerdan Siyalar http://ilknurgerdansiyalar.blogspot.com.tr/ Ağustos 15
İsmet Barutçugil http://ismetbarutcugil.wordpress.com/ Ekim 12
İpek Alver Özpehlivan http://yetenekyonetimi.blogspot.com.tr/ Ekim 13
Mehmet Emrah Özkan http://hrikdunyasi.blogspot.com/ Mart 13
Mehmet Eronat http://www.mehmeteronat.com Ekim 13
Melis Varan Tiftikci https://ikdablog.wordpress.com/ Ocak 15
Merdiye Eker http://www.merdiyeeker.com.tr/ Mayıs 13
Mert Karakaya http://mertkarakaya.blogspot.com.tr/ Temmuz 14
Metin Akkaya http://www.isveyonetim.com/
Mustafa Aydın http://www.mustafaaydin.org/ Haziran 11
Müge Arslan http://insankaynaklarigunlugu.com/ Temmuz 13
Mürşide Demirkol http://www.mursidedemirkol.com/
Nazlı Kılan Ermut http://nazliermut.com/
Nazmi Boşça  http://nazmibosca.com   Ekim 14
Nedim İleri http://nedimileri.blogspot.com.tr/ Şubat 11
Nurdan Akalın Terzi http://www.ikbahcesi.com/ Haziran 15
Orkun Teke http://kariyeryolutastan.wordpress.com/ Mayıs 14
Perçin İmrek https://yjenerasyonu.wordpress.com Mayıs 14
Salim Tanrıverdi http://salimtanriverdi.blogspot.com/ Temmuz 12
Savaş Şakar http://www.savassakar.com/ Mart 04
Saygı Günenç http://www.saygigunenc.com Nisan 13
Seda Küçük http://sedolinka.com/ Şubat 14
Seda Zorba http://sedazorba.com/ Haziran 12
Selin Yetimoğlu http://selinyetimoglu.com/ Temmuz 12
Serdar Devrim http://serdardevrim-ik.blogspot.com/ Nisan 12
Seval Onar https://sevalonar.wordpress.com/ Şubat 15
Sibel Karamaraş http://calisanhalleri.blogspot.com.tr/ Eylül 12
Tolga Eligül http://ikdanismanlik.com/ Eylül 08
Tuğçe Güçnar Kengil http://tugcegucnarkengil.com/ Aralık 14
Türker Okay http://www.turkerokay.com Ocak 13
Uğur Kartal http://cokbilenadam.net/cba/ Nisan 15
Ümmühan Ballı http://ummuhanballi.com/ Mayıs 14
Volkan Aşkun http://www.volkanaskun.com/
Zafer Uğur http://insaniz.wordpress.com/ Kasım 12
İK Notları http://iknotlari.com/ Ocak 15

 

Yararlanılan Kaynaklar:

Sosyal medya hesaplarım (Twitter, Facebook, Linkedln), Artemiz Güler’in hazırladığı liste https://artemizguler.wordpress.com/2014/10/28/turkiyedeki-insan-kaynaklari-blogger-listesi-ekim-2014/

Görsel Kaynak: https://twitter.com/HRBlogMix

Reklamlar

Kasım Ayının Aktif İK Blogları” üzerine 4 yorum

  1. Geri bildirim: Kasım Ayının Aktif İK Blogları | Ekrem ÖZTÜRK – "İnsan"a Farklı Bir Bakış

  2. Geri bildirim: İK Blog Kasım 2015 Sıralaması - İk Blog - İnsan Kaynakları -Burçin Şoray Erdağ

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s